Dní
Hodin
Minut
Sekund

5. 2. 2022
OSTRAVA – AULA GONG

Konference otevřené nebe je platforma pro spolupráci jednotlivců, místních církví a organizací. 

Jsme partnery polské organizace Nations on fire. Naším cílem je vyzbrojování věřících k dílu služby. Chceme vidět manifestaci Božího království skrze znamení a zázraky v této generaci.

VIDEO POZVÁNKA:

PROGRAM:

10:00 – 12:30 |  1. blok
13:00 – 15:00 |  2. blok
17:00 – 19:30 |  3. blok

DĚTI:

Pro přihlášené děti bude během všech tří bloků zajištěn profesionální dětský program pod vedením Mirky Smetanové. Věková hranice dětí, pro které bude určen program je 5-11 let. Přihlašování dětí již není možné. Uzávěrka přihlášek byla 27.1.2022.

Pro matky s dětma 0-4 roky budou vyhrazené dvě místnosti: jedna místnost pro batolata s kojícími maminkami a druhá místnost pro hraní dětí 2-4 roky.

Děti, které nebudou na programu v době přestávek, musí být pod dohledem rodičů. Nesmí se v konferenčních prostorách pohybovat bez dohledu rodičů.

DOPRAVA:

Na akci OTEVŘENÉ NEBE se dostanete tramvajemi č. 1, 2 ze zastávky Ostrava Hlavní Nádraží. 

NÁSTUP: Před budovou hlavního nádraží

VÝSTUP: Zastávka “Dolní Vítkovice”

Důležité informace: 
– Doba jízdy cca 15 minut
– Bez přestupu
– V Ostravské MHD se platí kartou (přiložíte při nástupu a přiložíte při výstupu). 

Jedete-li do Ostravy AUTEM o parkovací stání se nemusíte bát. Kolem Gongu je kolem 1000 parkovacích míst. 

ŘEČNÍCI:

JAKUB KAMIŃSKI

Jakub spolu se svou manželkou Sárou cestují po celém světě, jsou svědky toho, jak se tisíce lidí rozhodují odevzdat svůj život Ježíši. Skrze nesmírnou moc Ducha svatého na setkáních služby “NATIONS ON FIRE” mnozí lidé zažili udravení, znamení a zázraky. Jakub a Sára cestovali do konce roku 2015 do různých zemí na šesti kontinentech a zvěstovali intenzivně Boží poselství. Jejich služba “Národy v ohni” denně rozsévá evangelium a zasahuje tisíce lidí v Polsku. 

Leszek Mocha

Leszek Mocha je pastorem letniční církve Oaza v Polském Jastrzembi. Je zapáleným evangelistou přinášející proměnu do mnoha měst a národů. Leszek je ve službě necelých čtyřicet let, stále svěží, plný ducha a nesoucí poselství nadpřirozeného Boha, který mění lidské životy, uzdravuje a vysvobozuje.