OTEVŘENÉ NEBE | ŠKOLA

ON SCHOOL JE MÍSTO TVÉHO RŮSTU V POZNÁVÁNÍ BOHA, NASLOUCHÁNÍ JEHO HLASU A RŮSTU V NADPŘIROZENÉ SLUŽBĚ.

Otevřené nebe (ON) School je organizována platformou Otevřené nebe. Jsme platforma, která je otevřena pro každého věřícího člověka, který věří v JEHO království. Není pro nás důležitá denominační příslušnost a nechceme budovat nebo oslavit „naše“ království. Vše je o NĚM, a proto ON je ten, kdo má být oslaven. Součásti každé školy budou chvály a uctívání, protože věříme, že ON přebývá ve chvalách svého lidu. Nechceme rozšiřovat pouze naše vědomosti, ale chceme se modlit a očekávat na Jeho zjevení. Věříme, že ON nás posune ve zjevení toho, kým je náš Otec a dostaneme zjevení kým jsme my v něm.

ČTVRTÝ SEMESTR ŠKOLY

Čtvrtý semestr školy otevřeného nebe bude mít tři vyučování. Budou to dvě soboty a jedna neděle. Budeme mít tedy tři jednodenní vyučování. Sloužit nám přijede Fabian Blaszkiewicz (biblický učitel a prorok z Polska), Reinhard Hirtler (prorok původem z Rakouska, dnes žije v Brazílii) a Trevor Meier (učitel z Kanady). Během tohoto semestru se budeme dále věnovat vyučování o Nové smlouvě, dokončeném díle kříže a o modlitbě. První škola startuje, již v srpnu 2024. Následující pak v říjnu 2024 a listopadu 2024. Srpnová a listopadová škola bude probíhat v Praze. Říjnová s Reinhardem bude v Ostravě.

PŘIHLAŠOVÁNÍ

Přihlašování na ŠKOLU ON probíhá na stránce – novasmlouva.com. Na tomto odkazu si vyberete nejdříve jednu ze čtyř možností – individuální student, manželský pár, online student, nebo skupina. U skupinového přihlášení musí být nejméně pět studentů ve skupině. V prvním kroku se registrujete do systému a v následujícím uvedete fakturační údaje a provedete platbu. Platbu máte možnost provést kartou nebo převodem z účtu. Po zaplacení vám bude doručena vstupenka, kterou se prokážete při registraci na škole. Vstupenku si vytiskněte nebo uložte v mobilu a ponechte pro všechny čtyři termíny školy. 

CENÍK

Online studium probíhá na platformě Zoom.

Skupina se počítá od 5 osob. Skupinu je nutné si pojmenovat, každý člen se přihlašuje zvlášť svým jménem a při registraci uvádí jméno skupiny, ke které patří.

PODPOŘTE ŠKOLU ON

Chcete-li ŠKOLU Otevřené nebe podpořit finančně, můžete tak učinit zasláním jakékoli částky na účet: 
2901269655/2010

Pro platby ze zahraničí:
IBAN: CZ7820100000002901269655
BIC: FIOBCZPPXXX
Banka: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, 11721 Praha 1

Do poznámky prosím uveďte: “ŠKOLA ON”

Nebo scanováním QR kódu prostřednictvím vašeho mobilního bankovnictví.