OTEVŘENÉ NEBE | KONFERENCE

25. - 26. 10. 2024
HOTEL CLARION OSTRAVA

Připravujeme letos poslední, podzimní konferenci, kde hlavním řečníkem bude Reinhard Hirtler. Rozhodli jsme se udělat poprvé konferenci, kde nebudeme chtít dělat sbírky na pokrytí nákladů spojených s konáním konference. Sečetli jsme náklady spojené především s pronájmem sálu a vydělili to kapacitou sálu, kdy cena za 2 dny pronájmu sálu vychází na Kč: 490,- na osobu. I přesto jsme se rozhodli, že vyjdeme všem cenově vstříc a uděláme cenové zvýhodnění pro všechny, kteří se přihlásí do 15.6.2024 a to tak, že místenka bude celkem na oba dva dny stát Kč: 390,- celkem.

Na konferenci budeme chtít uspořádat sbírku na práci v chudinských částech Brazílie a na sirotčince, které vede Reinhard spolu se svou manželkou Debi. Chceme tuto službu podporovat a nechceme se točit jenom kolem svých potřeb, ale chceme ukázat světu Boží dobrotu.

DNÍ
HODIN
MINUT
SEKUND

ŘEČNÍK

REINHARD HIRTLER

Reinhard Hirtler se narodil v Rakousku a vyrůstal jako jedno z deseti dětí v rodině pastora charismatické denominace. Když mu bylo osm let, Bůh k jeho srdci zřetelně promluvil a povolal jej ke kazatelské službě. Vzdělával se v biblické škole v jižní Anglii.

Cestoval po celém světě a sloužil jako učitel Božího slova, prorok, evangelista a zakladatel sborů. Od roku 2014 žije spolu s manželkou v Brazílii. Bůh ho mocně používá v nadpřirozené službě uzdravení a zázraků. Od roku 2015 je zodpovědný za projekt pomoci chudým dětem na ulici v severní Brazílii. Má manželku Debi a dva dospělé syny.

MÍSTO KONÁNÍ

MÉDIA

Veškerá videa z konferencí, sestřihy z kázání a další můžete najít na našem YouTube kanálu.
Fotografie z akcí Otevřené nebe můžete najít na našem Facebooku.